На 24 януари се отбелязва Европейският ден на здравословното хранене и готвене с деца.
По този повод възпитаниците на IV„б“ група приготвиха здравословни бонбони. Без захар, без печене – само въображение, радост и грижа за здравето.
Денят се превърна в истинско приключение, в което всички показаха сръчност и интерес към здравословния начин на живот.



