Здравословното хранене и готвене

На 24 януари се отбелязва Европейският ден на здравословното хранене и готвене с деца.

По този повод възпитаниците на IV„б“ група приготвиха здравословни бонбони. Без захар, без печене – само въображение, радост и грижа за здравето.

Денят се превърна в истинско приключение, в което всички показаха сръчност и интерес към здравословния начин на живот.

Публикувано в Без категория. Постоянна връзка.